Logo Showdown
 

Leander Sachs wereldkampioen showdown

Showdown.nl | 01-06-2015
68.jpg Op 13 mei jl. heeft Leander Sachs van showdownvereniging Purmerend op de IBSA World Games showdown de Gouden plak veroverd. Hij won in de finale in vier sets van de Italiaan Marco Ferrigno 11-2, 1-12, 11-8 en 11-6.

Bij de openingsceremonie, waarbij Leander de Nederlandse vlag droeg, was o.a. Guus Hiddink aanwezig. Hij wenste Leander via zijn coach Wim Snijders veel succes bij zijn wedstrijden.

Het goud voor de 21-jarige Zaandammer betekent het eerste en tevens enige goud voor Nederland tijdens de IBSA World Games voor blinden en slechtzienden. De showdownspeler is de enige Nederlandse deelnemer in Zuid-Korea.

Aankomende donderdag 21 mei zal Leander met zijn coaches Wim en Riet Snijders landen op Schiphol 13.15 uur, er is dan ook de mogelijkheid om hen persoonlijk te feliciteren.

Nieuws

Eindelijk weer competitie: een dag vol strijd, gezelligheid...

Gisteren voelde het ineens weer een beetje als voorjaar. Het was nét wat warmer en vooral...

Annulering competitiedag zondag 11 januari 2026

In overleg met de locatiemanager van ASSV heeft de commissie besloten om de competitiedag...

Showdowntoernooi in Seoul – Zuid-Korea

Van 26 november t/m 2 december zijn Alwin Kempen en ik naar het eerste showdown world...