Logo Showdown
 

Leander Sachs wereldkampioen showdown

Showdown.nl | 01-06-2015
68.jpg Op 13 mei jl. heeft Leander Sachs van showdownvereniging Purmerend op de IBSA World Games showdown de Gouden plak veroverd. Hij won in de finale in vier sets van de Italiaan Marco Ferrigno 11-2, 1-12, 11-8 en 11-6.

Bij de openingsceremonie, waarbij Leander de Nederlandse vlag droeg, was o.a. Guus Hiddink aanwezig. Hij wenste Leander via zijn coach Wim Snijders veel succes bij zijn wedstrijden.

Het goud voor de 21-jarige Zaandammer betekent het eerste en tevens enige goud voor Nederland tijdens de IBSA World Games voor blinden en slechtzienden. De showdownspeler is de enige Nederlandse deelnemer in Zuid-Korea.

Aankomende donderdag 21 mei zal Leander met zijn coaches Wim en Riet Snijders landen op Schiphol 13.15 uur, er is dan ook de mogelijkheid om hen persoonlijk te feliciteren.

Nieuws

Verenigingendag 2025

Vandaag reisden maar liefst 10 verenigingen, 5 scheidsrechters en de commissie af naar het kantoor...

Spanning en strijd tijdens het NK Showdown 2025

Op een dag waarop warme temperaturen en verkeersdrukte rondom het 750-jarig bestaan van de stad...

WK Showdown – Een sportieve week vol hoogtepunten

De laatste wedstrijden zijn gespeeld, de koffers gepakt, en het is tijd om terug te blikken op een...