Logo Showdown
 

NK 2017

Eerste ronde NK showdown 2017


 Eerste ronde  Poulewedstrijden NK 2017

 

1        D1 - D6    Dames D          Cindy Ventevogel - Annelies Kruyff                     11 - 1      12 - 2         -          4 - 0

2       C2 - C6    Dames C          Helma van der Boom - Loes van der Velden       12 - 5    12 - 6          -          4 - 0

3       B3 - B6    Heren B           Milton Lie Kwie - Gijs Hulscher                              5 - 12     11 - 7     12 - 9       3 - 1

4      A2 - A6    Heren A           Rik Wouters - Alwin Kempen                                 11 - 1        3- 11       7 - 11      1 - 3

5      D3 - D4    Dames D          Wendy Zuydwijk - Bianca Peeks                             2 - 11      11 - 7     12 - 3      3 - 1

6      A1 - A4     Heren A          Leander Sachs - Arash Hatamy                             11 - 2       12 - 2          -         4 - 0

7      C3 - C4    Dames C          Yvonne Abma - Nathalie Kupers                           13 - 10     10 - 13     4 - 10     1 - 3

8      B1 - B2    Heren B           Jack van Oosterhout - Twan Kruis                          5 - 12      10 - 13        -         0 - 4

9      B4 - B5   Heren B            Kevin Fidecius - Richard Gooijers                          2 - 11         2 - 11        -         0 - 4

10    A3 - A5   Heren A            Arjan Tool - Ersan Yassar                                       12 - 0        11 - 7          -         4 - 0

11     C1 - C5   Dames C           Nicky Corstanje - Inge Dix                                       11 - 1         11 - 0          -        4 - 0

12    D2 - D5   Dames D          Ingrid Welling - Karin Eikelenboom                     11 - 8        11 - 2          -         4 - 0

13    D1 - D3   Dames D          Cindy Ventevogel - Wendy Zuydwijk                    12 - 10      12 - 5          -         4 - 0

14    D4 - D6   Dames D         Bianca Peeks - Annelies Kruyff                               4 - 11         4 - 11         -         0 - 4

15    C4 - C6   Dames C         Nathalie Kupers - Loes van der Velden                   6 - 11       12 - 8     12 - 5      3 - 1

16    C2 - C3   Dames C        Helma van der Boom - Yvonne Abma                     12 - 1          11 - 2         -         4 - 0

17    B2 - B6   Heren B         Twan Kruis - Gijs Hulscher                                         8 - 7         11 - 0         -          4 - 0

18    B1 - B3   Heren B          Jack van Oosterhout - Milton Lie Kwie                  11 - 2         11 - 2         -          4 - 0

19    A1 - A2   Heren A         Leander Sachs - Rik Wouters                                     11 - 8        12 - 4         -          4 - 0

20   A4 - A6   Heren A        Arash Hatamy - Alwin Kempen                                  12 - 7        11 - 5         -          4 - 0

21    D1 - D5   Dames D       Cindy Ventevogel - Karin Eikelenboom                    12 - 4       10 - 12    11 - 7       3 - 1

22   D2 - D3   Dames D       Ingrid Welling - Wendy Zuydwijk                                6 - 11       11 - 7     11 - 2        3 - 1

23   C4 - C5   Dames C       Nathalie Kupers - Inge Dix                                            12 - 0       11 - 4          -          4 - 0

24   C1 - C6   Dames C       Nicky Corstanje - Loes van der Velden                      12 - 3       12 - 5          -          4 - 0

25   B4 - B6   Heren B        Kevin Fidecius - Gijs Hulscher                                      8 - 12       6 - 12         -          0 - 4

26   B2 - B5   Heren B        Twan Kruis - Richard Gooijers                                     10 - 12       3 - 11          -          0 - 4

27   A1 - A3   Heren A       Leander Sachs - Arjan Tool                                            12 - 0       11 - 2           -          4 - 0

28   A2 - A5   Heren A      Rik Wouters - Ersan Yassar                                            11 - 4       12 - 6           -          4 - 0

29   D4 - D5   Dames D     Bianca Peeks - Karin Eikelenboom                               7 - 12      11 - 10      4 - 11      1 - 3

30   D2 - D6   Dames D     Ingrid Welling - Annelies Kruyff                                  11 - 6        11 - 9          -           4 - 0

31    C2 - C5   Dames C     Helma van der Boom - Inge Dix                                    11 - 1        12 - 4          -           4 - 0

32    C1 - C3   Dames C     Nicky Corstanje - Yvonne Abma                                  12 - 3        11 - 3          -           4 - 0

33    B3 - B4   Heren B     Milton Lie Kwie - Kevin Fidecius                                 10 - 12       3 - 11          -           0 - 4

34    B1 - B5   Heren B     Jack van Oosterhout - Richard Gooijers                      11 - 8       10 - 5           -           4 - 0

35    A3 - A6  Heren A     Arjan Tool - Alwin Kempen                                           12 - 5        11 - 2           -           4 - 0

36   A4 - A5   Heren A     Arash Hatamy - Ersan Yassar                                       12 - 8        11 - 4          -           4 - 0

37   D1 - D4   Dames D    Cindy Ventevogel - Bianca Peeks                                12 - 9        12 - 7          -           4 - 0

38   D3 - D5   Dames D   Wendy Zuydwijk - Karin Eikelenboom                        9 - 11       12 - 5       9 - 11       1 - 3

39   C2 - C4   Dames C   Helma van der Boom - Nathalie Kupers                      11 - 1        12 - 5          -           4 - 0

40   C5 - C6   Dames C   Inge Dix - Loes van der Velden                                        8 - 11        8 - 12        -           0 - 4

41   B2 - B3   Heren B     Twan Kruis - Milton Lie Kwie                                           11 - 9       12 - 6         -           4 - 0

42  B5 - B6    Heren B     Richard Gooijers - Gijs Hulscher                                    14 - 11       2 - 12     4 - 12       1 - 3

43  A1 - A6    Heren A     Leander Sachs - Alwin Kempen                                     11 - 2       12 - 3          -           4 - 0

44  A2 -A3    Heren A     Rik Wouters - Arjan Tool                                                    2 - 11        0 - 12        -           0 - 4

45  B1 - B4    Heren B    Jack van Oosterhout - Kevin Fidecius                             11 - 4        9 - 11       1 - 11      1 - 3

46  D1 - D2    Dames D   Cindy Ventevogel - Ingrid Welling                                  11 - 4        7 - 12      9 - 11       1 - 3

47  D5 - D6   Dames D    Karin Eikelenboom - Annelies Kruyff                            6 - 11      12 - 8      12 - 5        3 - 1

48  C1 - C2    Dames C   Nicky Corstanje - Helma van der Boom                        10 - 12      11 - 6      12 - 4        3 - 1

49  C3 - C5    Dames C   Yvonne Abma - Inge Dix                                                    9 - 5        11 - 1           -           4 - 0

50  B3 - B5    Heren B    Milton Lie Kwie - Richard Gooijers                                 5 - 11       11 - 5       11 - 4        3 - 1

51  A5 - A6    Heren A    Ersan Yassar - Alwin Kempen                                        3 - 12      11 - 8       11 - 8         3 - 1

52  A2 - A4    Heren A    Rik Wouters - Arash Hatamy                                         11 - 8       11 - 3           -             4 - 0

53  B2 - B4    Heren B    Twan Kruis - Kevin Fidecius                                          12 - 10     11 - 2           -             4 - 0

54  D2 - D4    Dames D   Ingrid Welling - Bianca Peeks                                      11 - 3       12 - 4           -             4 - 0

55  D3 - D6    Dames D   Wendy Zuydwijk - Annelies Kruyff                             12 - 5       11 - 3           -             4 - 0

56  C1 - C4    Dames C    Nicky Corstanje - Nathalie Kupers                             12 - 2       11 - 0          -              4 - 0

57  C3 - C6    Dames C    Yvonne Abma - Loes van der Velden                         12 - 5      12 - 8          -              4 - 0

58  B1 - B6    Heren B     Jack van Oosterhout - Gijs Hulscher                          12 - 3      11 - 5           -              4 - 0

59  A1 - A5    Heren A    Leander Sachs - Ersan Yassar                                      11 - 2       11 - 1            -             4 - 0

60  A3 - A4   Heren A    Arjan Tool - Arash Hatamy                                            11 - 7       7 - 12      11 - 4          3 - 11                 

Nieuws

20ste Zuid-Holland showdowntoernooi

Op zaterdag 21 april wordt het 20ste Zuid-Holland showdowntoernooi gehouden. Showdownvereniging...

Prijswinnaars Hoofdklasse

Onderstaand de prijswinnaars uit de Hoofdklasse van de Landelijke Competitie Showdown...

Prijswinnaars Eerste Klasse

Onderstaand de prijswinnaars uit de Eerste Klasse van de Landelijke Competitie Showdown...