Logo Showdown
 

NK 2017

Eerste ronde NK showdown 2017


 Eerste ronde  Poulewedstrijden NK 2017

 

1        D1 - D6    Dames D          Cindy Ventevogel - Annelies Kruyff                     11 - 1      12 - 2         -          4 - 0

2       C2 - C6    Dames C          Helma van der Boom - Loes van der Velden       12 - 5    12 - 6          -          4 - 0

3       B3 - B6    Heren B           Milton Lie Kwie - Gijs Hulscher                              5 - 12     11 - 7     12 - 9       3 - 1

4      A2 - A6    Heren A           Rik Wouters - Alwin Kempen                                 11 - 1        3- 11       7 - 11      1 - 3

5      D3 - D4    Dames D          Wendy Zuydwijk - Bianca Peeks                             2 - 11      11 - 7     12 - 3      3 - 1

6      A1 - A4     Heren A          Leander Sachs - Arash Hatamy                             11 - 2       12 - 2          -         4 - 0

7      C3 - C4    Dames C          Yvonne Abma - Nathalie Kupers                           13 - 10     10 - 13     4 - 10     1 - 3

8      B1 - B2    Heren B           Jack van Oosterhout - Twan Kruis                          5 - 12      10 - 13        -         0 - 4

9      B4 - B5   Heren B            Kevin Fidecius - Richard Gooijers                          2 - 11         2 - 11        -         0 - 4

10    A3 - A5   Heren A            Arjan Tool - Ersan Yassar                                       12 - 0        11 - 7          -         4 - 0

11     C1 - C5   Dames C           Nicky Corstanje - Inge Dix                                       11 - 1         11 - 0          -        4 - 0

12    D2 - D5   Dames D          Ingrid Welling - Karin Eikelenboom                     11 - 8        11 - 2          -         4 - 0

13    D1 - D3   Dames D          Cindy Ventevogel - Wendy Zuydwijk                    12 - 10      12 - 5          -         4 - 0

14    D4 - D6   Dames D         Bianca Peeks - Annelies Kruyff                               4 - 11         4 - 11         -         0 - 4

15    C4 - C6   Dames C         Nathalie Kupers - Loes van der Velden                   6 - 11       12 - 8     12 - 5      3 - 1

16    C2 - C3   Dames C        Helma van der Boom - Yvonne Abma                     12 - 1          11 - 2         -         4 - 0

17    B2 - B6   Heren B         Twan Kruis - Gijs Hulscher                                         8 - 7         11 - 0         -          4 - 0

18    B1 - B3   Heren B          Jack van Oosterhout - Milton Lie Kwie                  11 - 2         11 - 2         -          4 - 0

19    A1 - A2   Heren A         Leander Sachs - Rik Wouters                                     11 - 8        12 - 4         -          4 - 0

20   A4 - A6   Heren A        Arash Hatamy - Alwin Kempen                                  12 - 7        11 - 5         -          4 - 0

21    D1 - D5   Dames D       Cindy Ventevogel - Karin Eikelenboom                    12 - 4       10 - 12    11 - 7       3 - 1

22   D2 - D3   Dames D       Ingrid Welling - Wendy Zuydwijk                                6 - 11       11 - 7     11 - 2        3 - 1

23   C4 - C5   Dames C       Nathalie Kupers - Inge Dix                                            12 - 0       11 - 4          -          4 - 0

24   C1 - C6   Dames C       Nicky Corstanje - Loes van der Velden                      12 - 3       12 - 5          -          4 - 0

25   B4 - B6   Heren B        Kevin Fidecius - Gijs Hulscher                                      8 - 12       6 - 12         -          0 - 4

26   B2 - B5   Heren B        Twan Kruis - Richard Gooijers                                     10 - 12       3 - 11          -          0 - 4

27   A1 - A3   Heren A       Leander Sachs - Arjan Tool                                            12 - 0       11 - 2           -          4 - 0

28   A2 - A5   Heren A      Rik Wouters - Ersan Yassar                                            11 - 4       12 - 6           -          4 - 0

29   D4 - D5   Dames D     Bianca Peeks - Karin Eikelenboom                               7 - 12      11 - 10      4 - 11      1 - 3

30   D2 - D6   Dames D     Ingrid Welling - Annelies Kruyff                                  11 - 6        11 - 9          -           4 - 0

31    C2 - C5   Dames C     Helma van der Boom - Inge Dix                                    11 - 1        12 - 4          -           4 - 0

32    C1 - C3   Dames C     Nicky Corstanje - Yvonne Abma                                  12 - 3        11 - 3          -           4 - 0

33    B3 - B4   Heren B     Milton Lie Kwie - Kevin Fidecius                                 10 - 12       3 - 11          -           0 - 4

34    B1 - B5   Heren B     Jack van Oosterhout - Richard Gooijers                      11 - 8       10 - 5           -           4 - 0

35    A3 - A6  Heren A     Arjan Tool - Alwin Kempen                                           12 - 5        11 - 2           -           4 - 0

36   A4 - A5   Heren A     Arash Hatamy - Ersan Yassar                                       12 - 8        11 - 4          -           4 - 0

37   D1 - D4   Dames D    Cindy Ventevogel - Bianca Peeks                                12 - 9        12 - 7          -           4 - 0

38   D3 - D5   Dames D   Wendy Zuydwijk - Karin Eikelenboom                        9 - 11       12 - 5       9 - 11       1 - 3

39   C2 - C4   Dames C   Helma van der Boom - Nathalie Kupers                      11 - 1        12 - 5          -           4 - 0

40   C5 - C6   Dames C   Inge Dix - Loes van der Velden                                        8 - 11        8 - 12        -           0 - 4

41   B2 - B3   Heren B     Twan Kruis - Milton Lie Kwie                                           11 - 9       12 - 6         -           4 - 0

42  B5 - B6    Heren B     Richard Gooijers - Gijs Hulscher                                    14 - 11       2 - 12     4 - 12       1 - 3

43  A1 - A6    Heren A     Leander Sachs - Alwin Kempen                                     11 - 2       12 - 3          -           4 - 0

44  A2 -A3    Heren A     Rik Wouters - Arjan Tool                                                    2 - 11        0 - 12        -           0 - 4

45  B1 - B4    Heren B    Jack van Oosterhout - Kevin Fidecius                             11 - 4        9 - 11       1 - 11      1 - 3

46  D1 - D2    Dames D   Cindy Ventevogel - Ingrid Welling                                  11 - 4        7 - 12      9 - 11       1 - 3

47  D5 - D6   Dames D    Karin Eikelenboom - Annelies Kruyff                            6 - 11      12 - 8      12 - 5        3 - 1

48  C1 - C2    Dames C   Nicky Corstanje - Helma van der Boom                        10 - 12      11 - 6      12 - 4        3 - 1

49  C3 - C5    Dames C   Yvonne Abma - Inge Dix                                                    9 - 5        11 - 1           -           4 - 0

50  B3 - B5    Heren B    Milton Lie Kwie - Richard Gooijers                                 5 - 11       11 - 5       11 - 4        3 - 1

51  A5 - A6    Heren A    Ersan Yassar - Alwin Kempen                                        3 - 12      11 - 8       11 - 8         3 - 1

52  A2 - A4    Heren A    Rik Wouters - Arash Hatamy                                         11 - 8       11 - 3           -             4 - 0

53  B2 - B4    Heren B    Twan Kruis - Kevin Fidecius                                          12 - 10     11 - 2           -             4 - 0

54  D2 - D4    Dames D   Ingrid Welling - Bianca Peeks                                      11 - 3       12 - 4           -             4 - 0

55  D3 - D6    Dames D   Wendy Zuydwijk - Annelies Kruyff                             12 - 5       11 - 3           -             4 - 0

56  C1 - C4    Dames C    Nicky Corstanje - Nathalie Kupers                             12 - 2       11 - 0          -              4 - 0

57  C3 - C6    Dames C    Yvonne Abma - Loes van der Velden                         12 - 5      12 - 8          -              4 - 0

58  B1 - B6    Heren B     Jack van Oosterhout - Gijs Hulscher                          12 - 3      11 - 5           -              4 - 0

59  A1 - A5    Heren A    Leander Sachs - Ersan Yassar                                      11 - 2       11 - 1            -             4 - 0

60  A3 - A4   Heren A    Arjan Tool - Arash Hatamy                                            11 - 7       7 - 12      11 - 4          3 - 11                 

Nieuws

Competitiedag februari 2018

Op zondag 18 februari 2018 werden de wedstrijden van de zesde competitiedag van het seizoen...

Uitreiking D-licenties

Op dinsdagavond 6 februari ging docent Piet Noorlander wederom naar Tilburg. Hij kwam daar om met...

Resultaat internationaal showdowntoernooi Finland

Van 19 t/m 21 januari 2018 werden de Pajulahtiegames in Finland gehouden. Aan dit Open...